Купити сухпаек

Купити сухий пайок може вам знадобитися в багатьох життєвих ситуаціях коли у вас не буде можливості готувати їжу і не буде можливості повноцінно харчуватися. Таке можливо якщо ви їдете у відрядження, йдете в похід, їдете на дачу, на рибалку або просто збираєтеся в подорож. Саме в таких ситуаціях вам допоможе сухий пайок торгової марки Сто пудів. Підбір продуктів і супутніх предметів (тарілок, ложок, стаканчиків і інших) підібраний таким чином, що забезпечить вам комфортне, ситне, смачне і корисне добове харчування.

Раціон сухого пайка торгової марки «Сто пудів» включає в себе консерви м'ясні, продукти швидкого приготування, каші, хлібці, солодощі, чай, кава, воду, таганок, сухе пальне, сірники, лотки з фольги з кришками, ложку, стаканчики паперові, серветки вологі, серветки паперові сухі. Це дозволить вам в похідних умовах швидко і легко приготувати собі харчування на сніданок, обід і вечерю, і залишатися ситим протягом всього дня, і відповідно залишатися бадьорим і повним сил.

Сухий пайок повинен бути не тільки ситним, але і корисним, так як здоров'я і відмінне самопочуття це найголовніша умова для вдалого походу або подорожі. Тому наші технологи створюють сухі пайки тільки з корисних для організму людини продуктів, які забезпечують добовий раціон харчування.

Купити сухпай недорого з доставкою ви завжди можете в нашому інтернет-магазині «Сто пудів». Купуючи продукцію в фірмовому інтернет магазині ви отримуєте кращі ціни в Україні і гарантію виробника. На упаковці сухого пайка детально вказана вся інформація про його складі, і ви завжди зможете вибрати собі до смаку сухпаек на сторінці ТУРИСТИЧНЕ ХАРЧУВАННЯ.

Коли ви їдете з дому, то зазвичай завжди знаєте на скільки днів планується ваша поїздка або подорож. Тому, завжди зможете точно розрахувати скільки сухого пайка вам необхідно на весь час. Рекомендується купувати сухий пайок з запасом, на випадок якщо ваша поїздка затягнеться. Якщо якась кількість у вас залишиться, то ви зможете його використовувати в наступний раз, так як все сухпайком торгової марки «Сто пудів» мають великий термін зберігання і не псуються.

Туристи, дачники, рибалки, мисливці, мандрівники все люблять і цінують нашу продукцію, так як вона дозволяє не відволікатися і не витрачати багато часу на пошук і приготування їжі. Весь процес приготування харчування займає лічені хвилини - відкриваєте, розігріваєте і готово.

Купити сухпаек недорого, з доставкою та з гарантією якості ви завжди можете в нашому фірмовому інтернет-магазині.