Про компанію

Торгова марка «Сто пудів» представляє традиційні і інноваційні продукти для смачного, зручного і корисного харчування. Ми залучаємо всіх, і дітей, і дорослих, до бажання готувати, піклуватися про своє здоров'я, зробити процес приготування їжі приємним заняттям.

Уже 15 років ТМ «Сто пудів», використовуючи рецепти з усього світу, створює свої способи їх приготування, удосконалює і виробляє продукти для людей з різними уподобаннями в харчуванні. Тому наш асортимент налічує велику кількість товарів і лінійок. У своїх сім'ях ми з задоволенням їмо те, що виробляємо, не використовуємо консерванти, барвники та хімічні добавки.

 

Виробництво

Розробка нового продукту включає в себе працю технологів, які повинні враховувати всі висунуті кулінарні критерії, уникати консервантів, хімії і пройти перевірку на смак у незалежній дегустаційної комісії. Буває, що від ідеї до готового продукту проходить не один місяць старань всіх фахівців.

Етапи виробничих процесів:

- ретельно відбираємо постачальників сировини;

- готуємо сировину до переробки;

- зберігаємо продукт, приділяючи увагу збереженню тонкощі смаку;

- переробляємо сировину на обладнанні, що працює за світовими стандартами (система НАССР);

- пакуємо.

Дизайн придумуємо самі, приділяючи процесу створення упаковки особливу увагу, намагаючись через зовнішню оболонку донести наш задум і налаштувати споживача на бажання купити і спробувати наш товар, отримати задоволення і знову повернутися за наступною порцією.

Експортна пропозиція

Продукція ТМ «Сто пудів» досить впевнено виходить на міжнародний ринок бакалійної групи товарів. У роботі застосовується комплексний підхід до вирішення всіх питань з митного оформлення і доставку вантажів.

Так як ТМ «Сто пудів» має власне виробництво і відділ технологів, можлива спеціалізована розробка продукції з урахуванням національних особливостей конкретної країни.

Крім цього, маркетингова підтримка продукції для партнерів у вигляді різноманітних рекламних матеріалів і різних мотиваційних акцій.

 

Рекламні ролики