Туристичний казанок у подарунок!

Умови акції.

Туристичний казан ми даруємо кожному покупцеві, хто придбав у нашому інтернет-магазині продукції ТМ "Сто пудів" на суму вище 650 грн. з категорій:

Акція діє до спеціального повідомлення на нашому сайті!

Літо - це пора відпочинку на природі, на дачі, це туристичні походи, риболовля, поїздки на море, походи в гори, в ліс, і багато всього цікавого на свіжому повітрі. А будь-який відпочинок на природі як зазвичай супроводжується приготуванням їжі в польових умовах. Щоб Ваші прогулянки на свіжому повітрі завжди проходили комфортно, спеціально для цього торгова марка "Сто пудів" розробила лінійку туристичних товарів і блюда зручного приготування. На дачі, на природі - у Вас завжди буде під рукою раціон повноцінного харчування: перші страви, другі страви, напої. Досить просто залити окропом або зварити на плиті або просто на багатті. Просто вибирайте те, що сподобається з нашого асортименту, і насолоджуйтеся відпочинком на природі.

А щоб Вам було комфортно готувати їжу на дачі або на природі, наш інтернет-магазин дарує кожному покупцеві туристичний казан, який можна використовувати як на похідній або дачної плиті, так і на багатті.