Сто Пудов

Макаронні вироби

Макаронні вироби

Макаронні вироби

Вид: Список / Сетка
На странице:
6968
Вермішель рисова довга. Склад: борошно рисове, вода питна. Країна походження: В`ьєтнам. Спосіб приготування: Вермішель відварити в підсоленій воді протягом 3-4 хвилин, відкинути на друшляк. Готову вермішель викласти на тарілку з м`ясом або овочами. Смачного! Поживна (харчова) цінн..
51.50 грн
На основе 0 отзывов.
5800
Макаронні вироби "Абетка". Гатунок вищий. За легендою, в 16 ст. власник італійськоїтаверни побачив, як його дочка гралася з тістом: згортала його в довгі тонкі трубочки і розвішувала їх на мотузці для білизни. Спритний хазяїн зварив ці трубочки, полив їх соусом і почастував ними гостей. В..
10.50 грн
На основе 0 отзывов.
5801
Макаронні вироби "Веселі звірята". Гатунок вищий. За легендою, в 16 ст. власник італійськоїтаверни побачив, як його дочка гралася з тістом: згортала його в довгі тонкі трубочки і розвішувала їх на мотузці для білизни. Спритний хазяїн зварив ці трубочки, полив їх соусом і почастував ними г..
9.00 грн
На основе 1 отзывов.
6694
Макаронні вироби "Веселі равлики". Країна походження: Україна. Склад: борошно пшеничне в/г, вода питна, порошок з кісточок винограду - 7% у коричневих виробах, сушений буряк - 1% у червоних виробах, сушений спинат - 1% у зелених виробах, сушена паприка - 1% у помаранчових виробах, сушена ..
8.00 грн
На основе 0 отзывов.
6708
Макаронні вироби з рисового борошна "Спіралки" Країна походження: україна. Не містить глютену. Спосіб приготування: занурити макаронні вироби в підсолений окріп та варити 5-8 хвилин, злегка помішуючи. Зварені макарони процідити та промити холодною водою. На 100 г продукту рекомендован..
22.50 грн
На основе 0 отзывов.
6515
Макаронні вироби супові "Зірочка" виготовлені за італійською технологією на високоякісному обладненні. Гатунок вищий. За легендою, в 16 ст. власник італійськоїтаверни побачив, як його дочка гралася з тістом: згортала його в довгі тонкі трубочки і розвішувала їх на мотузці для білизни..
7.60 грн
На основе 0 отзывов.
0854
Макаронні вироби "Вермішель". Гатунок вищий. За легендою, в 16 ст. власник італійськоїтаверни побачив, як його дочка гралася з тістом: згортала його в довгі тонкі трубочки і розвішувала їх на мотузці для білизни. Спритний хазяїн зварив ці трубочки, полив їх соусом і почастував ними гостей..
17.50 грн
На основе 0 отзывов.
5802
Макаронні вироби "Зоряна казка". Гатунок вищий. За легендою, в 16 ст. власник італійськоїтаверни побачив, як його дочка гралася з тістом: згортала його в довгі тонкі трубочки і розвішувала їх на мотузці для білизни. Спритний хазяїн зварив ці трубочки, полив їх соусом і почастував ними гос..
9.00 грн
На основе 0 отзывов.
4822
Макаронні вироби преміум класу "Лагманна локшина " з додаванням гречаного борошна, виготовлені за італійською технологією  на високоякісному обладненні. За легендою, в 16 ст. власник італійськоїтаверни побачив, як його дочка гралася з тістом: згортала його в довгі тонкі трубочки і розвіш..
20.50 грн
На основе 0 отзывов.
3422
Макаронні вироби преміум класу "Лагманна локшинаяєчні виготовлені за італійською технологією  на високоякісному обладненні. За легендою, в 16 ст. власник італійськоїтаверни побачив, як його дочка гралася з тістом: згортала його в довгі тонкі трубочки і розвішувала їх на мотузці для білиз..
14.50 грн
На основе 0 отзывов.
1866
Макаронні вироби "Локшина домашня" стрічкоподібна з елітних сортів твердої пшениці (дурум), клас "екстра". За легендою, в 16 ст. власник італійськоїтаверни побачив, як його дочка гралася з тістом: згортала його в довгі тонкі трубочки і розвішувала їх на мотузці для білизни. Спритний хазяїн зв..
28.00 грн
На основе 2 отзывов.
3473
Макаронні вироби "Макарони звичайні". Гатунок вищий. За легендою, в 16 ст. власник італійськоїтаверни побачив, як його дочка гралася з тістом: згортала його в довгі тонкі трубочки і розвішувала їх на мотузці для білизни. Спритний хазяїн зварив ці трубочки, полив їх соусом і почастував ним..
17.50 грн
На основе 0 отзывов.
0857
Макаронні вироби "Пір`я". Гатунок вищий. За легендою, в 16 ст. власник італійськоїтаверни побачив, як його дочка гралася з тістом: згортала його в довгі тонкі трубочки і розвішувала їх на мотузці для білизни. Спритний хазяїн зварив ці трубочки, полив їх соусом і почастував ними гостей. Во..
17.50 грн
На основе 0 отзывов.
0855
Макаронні вироби "Рожки рифлені". Гатунок вищий. За легендою, в 16 ст. власник італійськоїтаверни побачив, як його дочка гралася з тістом: згортала його в довгі тонкі трубочки і розвішувала їх на мотузці для білизни. Спритний хазяїн зварив ці трубочки, полив їх соусом і почастував ними го..
17.50 грн
На основе 0 отзывов.
0842
Макаронні вироби "Рожки фігурні". Гатунок вищий. За легендою, в 16 ст. власник італійськоїтаверни побачив, як його дочка гралася з тістом: згортала його в довгі тонкі трубочки і розвішувала їх на мотузці для білизни. Спритний хазяїн зварив ці трубочки, полив їх соусом і почастував ними го..
17.50 грн
На основе 0 отзывов.
0856
Макаронні вироби "Спіралька". Гатунок вищий. За легендою, в 16 ст. власник італійськоїтаверни побачив, як його дочка гралася з тістом: згортала його в довгі тонкі трубочки і розвішувала їх на мотузці для білизни. Спритний хазяїн зварив ці трубочки, полив їх соусом і почастував ними гостей..
17.50 грн
На основе 0 отзывов.
4390
Макаронні вироби ниткоподібні "Супові" виготовлені за італійською технологією на високоякісному обладненні. Гатунок вищий. За легендою, в 16 ст. власник італійськоїтаверни побачив, як його дочка гралася з тістом: згортала його в довгі тонкі трубочки і розвішувала їх на мотузці для білизни..
6.50 грн
На основе 0 отзывов.
5773
Макаронні вироби супові "Колосок". Гатунок вищий. Країна походження - Україна. Поживна (харчова)цінність 100 г продукту: білків 10,5 г; жирів 1,1 г; вуглеводів 70,4 г. Енергетична цінність / калорійність 1390 kj / 332 kcal. ..
17.50 грн
На основе 0 отзывов.